П'ятниця, 22 Червень 2018

Відбувся І етап дитячо-юнацької військово-патріотичної гри Сокіл («Джура»)

21 травня 2018 року на стадіоні «Авангард» в райцентрі проходив І (районний) етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»), в якій взяли участь представники 13 освітніх закладів І-ІІІ ступенів. Метою гри є виховання юних патріотів на засадах національної гідності, високої самосвідомості та активної громадської позиції, здорового способу життя, духовно багатої та фізично розвиненої особистості.

На урочистому відкритті були присутні заступник голови Міжгірської райдержадміністрації Ганна Вощепинець, начальник відділу освіти РДА Надія Олексієнко, районний військовий комісар Сергій Лущакевич, директор РСТК ТСОУ Микола Янчик.

Після урочистого виконання Державного гімну України, ройові підняли загальний стяг. Кожен рій виокремлювався власною символікою та одягом. Учасники демонстрували свою майстерність, винахідливість, ерудицію, фізичний гарт та військову вправність у різних видах змагань на звання кращих нащадків козацького роду.

Учасники військово-патріотичної гри змагалися у таких видах змагань: «Відун» (теорія), спортивно-силові віджимання, топографічна підготовка, розкладання намету, стрільба, конкурс строю та пісні «Впоряд», надання першої медичної допомоги (теорія і практика). Частина спортивних змагань проводилася на базі  РСТК ТСОУ.

Усі команди були гарно підготовлені та налаштовані на перемогу. Допомагали зібратися духом і численні групи підтримки.

Відповідним рішенням оргкомітету і журі було визначено переможця і призера. Перше місце здобув рій «Патріот» Негровецького НВК І-ІІІ ст. ім. В. Росохи, друге місце зайняв рій «Братчики» Торуньської ЗОШ І-ІІІ ст., третє місце – рій «Беркути» Синевирсько-Полянської ЗОШ І-ІІІ ст. Команда-переможець та призери були нагороджені медалями, кубками та грамотами.

Оргкомітет відзначив належну командну підготовку до І (районного) етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»), висловлює подяку адміністраціям шкіл, вчителям-наставникам, які готували учасників.

Такі змагання-випробування у черговий раз переконують, що виховання у традиціях українського козацтва сприяють формуванню у старшокласників активної громадянської позиції, почуття національної гідності і самосвідомості, вихованню любові до України, готовності захищати свій край.