П'ятниця, 22 Червень 2018

ДОТИРИМАННЯ ПРАВИЛ ПОЖЕЖНОЇ ТА ТЕХНОГЕННОЇ БЕЗПЕКИ НА ОБ'ЄКТАХ, ЩО БУДУТЬ ЗАДІЯНІ ДО ПРОВЕДЕННЯ СВЯТКОВИХ ЗАХОДІВ НА ТЕРИТОРІЇ МІЖГІРСЬКОГО РАЙОНУ ПІД ЧАС СВЯТКУВАННЯ ДНЯ СВЯТОЇ ТРІЙЦІ

Дотримання вимог пожежної і техногенної безпеки  в культових спорудах Міжгірського району під час святкування Дня Святої Трійці знаходиться під постійним контролем Міжгірського районного відділу Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій в Закарпатській області. Особлива увага приділяється дотриманню правил пожежної безпеки при проведенні богослужінь.

Правила безпечного Дня Святої Трійці:

- Зберігайте безпечну відстань від інших прихожан в церкві при проведенні богослужіння.

- Підв`язуйте міцно хустку і забирайте волосся, щоб на нього не потрапив вогонь свічки при нахилі голови.

- Під свічкою тримайте шматок паперу. Щоб через гарячий віск ви не смикнули рукою і не пустили свічку на одяг.

- Не дозволяється виконувати малолітніх дітей до відкритого вогню, навіть якщо це маленький вогонь священної свічки.

- Повернувшись додому, запалені свічки поставте в вогнетривкі підставки подалі від легкозаймистих предметів.

Міжгірський районний відділ Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій в Закарпатській області звертається до мешканців Міжгірського району з проханням: не дивлячись на передсвяткові клопоти і приготування не забувайте про правила пожежної безпеки в побуті під час святкування Дня Святої Трійці. А також, бути обережними з вогнем у межах будь-якої природної території, не розводити багаття у недозволеному місці, не дозволяти дітям гратися з вогнем. Адже, як свідчить статистика, випадки виникнення пожеж частішають саме у вихідні та святкові дні. Нерідко причиною загибелі і травмування людей на пожежах стає порушення правил пожежної безпеки. Багаторічний аналіз пожеж дає підстави стверджувати, що так званий людський фактор - головна причина мало не кожної пожежі.

Тому, шановні громадяни, щоб не сталося біди, ще раз звертаємося до Вас: дотримуйтесь елементарних правил пожежної безпеки. Адже тільки від Вас залежить Ваша особиста безпека і благополуччя.

Зробіть все можливе, щоб зберегти своє майно і життя від вогню.

Провідний інспектор Міжгірського РВ

УДСНС України у Закарпатській області

молодший лейтенант служби ЦЗ

Роман Палканин