П'ятниця, 19 Жовтень 2018

Міжгірські рятувальники профілактують пожежі у житловому секторі

16 травня міжгірські рятувальники провели чергове відпрацювання населеного пункту. Цього разу вони навідалися до населення Верхнього Бистрого.

Спочатку, традиційна нарада з активом села, а далі подворовий обхід та інструктажі для персоналу місцевих закладів торгівлі та пекарні. Громадянам нагадали основні правила безпеки під час відпочинку на природі та роз’яснили порядок дій у разі виникнення пожежі у оселі.

Не залишили поза увагою й найменших мешканців села — місцевих школярів та дошкільнят. Дітлахи послухали пізнавальну лекцію, під час якої бійці ДСНС у доступній формі пояснили підростаючому поколінню, як не допустити пожежі. Не забули розповісти рятувальники й про основні правила відпочинку у лісах та на водоймах.

А на згадку про себе, міжгірські рятувальники розповсюдили серед мешканців інформаційні листівки із зазначенням основних правил безпеки життєдіяльності.

Начальник  Міжгірського РВ

Управління ДСНС України

у Закарпатській області

майор служби цивільного захисту