П'ятниця, 22 Червень 2018

Міжгірські учні навчалися володіти стрілецькою зброєю

10 травня 2018 року на полігоні військової частини «А1927» в с. Крива Хустського району з випускниками загальноосвітніх шкіл та студентами професійного ліцею Міжгірського району були проведені стрільби з автомата АК-74 під керівництвом військовослужбовців

Міжгірського районного військового комісаріату майора Похільчука Сергія Олеговича, солдата Сиротяка Михайла Йосиповича та викладачів предмету “Захист Вітчизни ”.

Для виконання першої навчальної вправи стрільби з АК-74 кожен учасник отримав набої та бронежилет « Корсар» ( вага 14,5 кілограм).

Юнаки вдосконалювали навики з вогневої підготовки, в процесі яких були виконані стрільби бойовими набоями з автомата Калашникова.

127 юнаків Міжгірщини виконали поставлені завдання з відповідальністю та гордістю.

Міжгірський районний військовий комісаріат висловлює подяку керівництву району, відділу освіти Міжгірської районної державної адміністрації та Міжгірському відділенню Хустського відділу Національної поліції, а також викладачам та юнакам, які взяли активну участь в підготовці та проведенні навчальних стрільб.

Останнє оновлення (24 травня 2018)