Понеділок, 18 Лютий 2019
Головне меню
Транслятор
Ukrainian English Russian
Пошук
Повідомлення про корупцію
Банер
Зміни одне життя - Україна
Банер

Святість материнської любові та батьківського тепла…

Щоразу, коли на весняному горизонті з’являються теплі промені травневих ранків, ми по-особливому очікуємо прихід двох прекрасних та зворушливих свят – Дня матері та Міжнародного дня сім’ї. Ці свята вселяють у серця кожного непереборне бажання цінувати 

саме тих, хто дав нам життя, хто щиро і віддано молиться за нас, хто вірить у нашу життєву перемогу і хто ніколи не зрадить у найважчі періоди життя.

Століттями історію вершили чоловіки, але за кожним, навіть сильним воїном, стояла жінка – його мати, щира молитва якої творила дива, а її підтримка допомагала навіть тоді, коли від безвиході опускалися руки…

Серед багатогранних визначень поняття любові є особлива любов, котра ніколи не згасне, - це материнська любов. Бо саме вона і теплі слова матері залишаються в душі людини на все життя.

Скільки б нам не було років, але для своїх батьків ми завжди залишаємося дітьми. Тому варто пам’ятати кожному, що сім’я – це той безцінний скарб, в якому зберігаються найкращі коштовності. І не можна забувати про те, що саме в сім’ї ми отримали диплом людяності за відмінні життєві оцінки, за повагу і любов до батьків, здобули добру путівку у подальше майбутнє незвіданих стежин.

Та чи завжди ми вміємо бути по-справжньому вдячні нашим батькам за це? Чи вміємо цінувати їхню відданість і жертовність нам, дітям? Чи часто запитуємо їх про здоров’я, про причини скупих сліз на їхніх щирих очах? Чи вміємо ми так само, як мати та батько, віддати себе своїм дітям та приходити на допомогу своїм рідним?.. Перелік цих подібних запитань незавершений, бо у кожного з нас – своє невимовлене запитання до матері та батька, а у них – своя нефальшива, щира і правдива відповідь на них.

Тому слід кожному з нас віддати належне батькам, сім’ї, де нас сприймають такими, як ми є, де нас підтримують тоді, коли ми цього потребуємо найбільше, і де ніколи ми не відчуємо байдужості.

Сьогодні хочеться особливу шану віддати тим матерям, чиї сини загинули на Сході України, захищаючи рідну землю від ворожої навали тих, кого ми ще вчора вважали братнім народом, а сьогодні від їхньої жорстокості та цинізму чимало наших родин втратили найцінніше – своїх дітей, онуків, друзів… Тому нам з вами потрібно пам’ятати, що ці українські воїни віддали своє життя заради нас, заради нашого мирного майбуття. І пам’ять про них житиме у наших серцях вічно…

Звичайно, що наш край багатий не тільки на патріотизм і працелюбство горян, на дивовижну і привабливу природу, на талановиту юнь та інтелектуальний потенціал наших жителів, але славиться наша Міжгірщина на багатодітних матерів, котрим присвоєно почесне звання України «Мати-героїня». Таких жінок у районі вже 958 (майже 93 % від загальної кількості кандидатур); загалом до облдержадміністрації направлено 1011 нагородних матеріалів, що складає майже 98 %. З огляду на це, хочеться низько схилити голову перед вашою мудрістю і материнською самовідданістю родині, дітям, бо саме завдяки вашому терпінню і старанням ви зуміли виховати своїх дітей достойними поваги людей та гідними громадянами. А сивина на ваших скронях – це тільки знак мудрого життєвого досвіду.

З нагоди свят хочеться побажати кожній родині мирного неба, благополуччя, гідного продовження себе у своїх дітях, примноження справжніх людських цінностей, збереження родинних традицій, добробуту, ласки від Бога, покровительства Божої Матінки і шани від людей.

Нехай у ваших домівках панують злагода, взаєморозуміння, незламна віра, справжня надія і щира любов. Цінуйте своє сімейне і надійне вогнище, бережіть його, бо з кожної його іскринки складається подальше родинне життя. Не шкодуйте своєї любові для найдорожчих і найрідніших людей, які ладні заради вашого блага жертвувати собою.

Хочеться сподіватися на те, що цей світ триматиметься на добрих материнських порадах, мудрих батьківських настановах та справжній християнській моралі.

Тому бажаю вам, дорогі наші матері, родини, міцного здоров’я, наснаги, справжньої щирості людських відносин, доброти душі, віри в Бога, хороших людей і мудрості. Бо без цього важко побудувати життя. І нехай мамина щира молитва повертає до життя кожного, хто потребує підтримки та доброго слова.

Нехай у минуле відійде війна, а родинні серця відчують спокій і душевну рівновагу. Хай під променями травневого сонця розтануть усі ваші негаразди. Цінуйте і бережіть одне одного!

Завідувач сектору сім’ї та молоді

райдержадміністрації                                                                      Т.Горова

 

 
Новини Міжгірщини
Банер
Місцеві вибори 2015
Банер
Електронне звернення
Банер
Для громадян з порушенням слуху
Банер
Офіційні веб-портали

1

12

в

Обласна "Гаряча лінія"
Банер
Календар новин
Держенергоефективність України
Банер
Банер
Статистика
На даний момент 63 гостей на сайті