П'ятниця, 19 Жовтень 2018

Міжгірські рятувальники провели акцію «Запобігти. Врятувати. Допомогти» для вихованців ДНЗ №3 «Теремок»

8 травня міжгірські рятувальники провели акцію «Запобігти. Врятувати.Допомогти», на яку завітали вихованці дошкільного навчального закладу №3 «Теремок». Захід відбувся на території 4-ї державної пожежно-рятувальної частини смт. Міжгір’я.

Вогнеборці ДСНС нагадали дошкільнятам правила безпеки життєдіяльності та продемонстрували пожежну техніку і спорядження, за допомогою якого вони рятують людські життя, матеріальні цінності та ліквідовують надзвичайні ситуації. Особливе захоплення у дітей викликала можливість посидіти за кермом пожежного автомобіля та приміряти на себе пожежну каску. Присутні подякували за цікаву інформацію та пообіцяли бути уважними та обережними в повсякденному житті.

Начальник Міжгірського районного відділу

Управління ДСНС України у Закарпатській області

майор служби цивільного захисту

Попович А.І.