Вівторок, 19 Лютий 2019
Головне меню
Транслятор
Ukrainian English Russian
Пошук
Повідомлення про корупцію
Банер
Зміни одне життя - Україна
Банер

Робота районного міжвідомчого оперативного штабу із координації проведення оздоровлення та відпочинку дітей

Вчора, 3 травня 2018 року, під головуванням заступника голови райдержадміністрації Вощепинець Г.Ф. відбулося виїзне засідання районного міжвідомчого оперативного штабу із координації проведення оздоровлення та відпочинку дітей на 

базі дитячого закладу санаторного типу «Кришталеве джерело» ДП «Санаторій «Верховина»», з метою вивчення питань на предмет готовності закладу до прийому організованих груп дітей протягом оздоровчого сезону 2018 року.

У засіданні взяли участь представники сектору сім’ї та молоді, відділу освіти райдержадміністрації, районного відділу управління ДСНС України у Закарпатській області та Держпродспоживслужби у Міжгірському районі. Виїзне засідання відбулося у форматі детального аналізу наявного санітарного стану їдальні та решти приміщень, де перебуватимуть діти, дотримання протипожежних правил порядку та заходів безпеки, вивчення плану дозвіллєвої та виховної роботи з дітьми.

В ході вивчення зазначених питань керівництву закладу запропоновано розробити детальний план культурно-масової, дозвіллєвої та виховної роботи з дітьми, які будуть охоплені оздоровчими та відпочинковими послугами, усунути ряд недоліків, що стосуються неухильного дотримання норм санітарного законодавств, правил протипожежної безпеки, норм охорони праці та заходів безпеки під час проведення екскурсій, походів, купання дітей у водоймах, а також здійснювати прийом організованих груп дітей тільки за наявності відповідних дозвільних документів.

Завідувач сектору сім’ї та молоді

райдержадміністрації Т.Горова

 
Новини Міжгірщини
Банер
Місцеві вибори 2015
Банер
Електронне звернення
Банер
Для громадян з порушенням слуху
Банер
Офіційні веб-портали

1

12

в

Обласна "Гаряча лінія"
Банер
Календар новин
Держенергоефективність України
Банер
Банер
Статистика
На даний момент 100 гостей на сайті