Понеділок, 20 Серпень 2018

Міжгірська районна державна адміністрація повідомляє про початок громадського обговорення щодо врахування громадських інтересів у проекті містобудівної документації:

- проект детального плану території земельної ділянки розташованої за межами населеного пункту села Синевир ур. Перевал.

З проектом містобудівної документації можна ознайомитися в каб. №418 Міжгірської райдержадміністрації у робочі дні з 9.00 до 16.00 к.ч.

Відповідальний – головний спеціаліст відділу містобудування та архітектури Чикальський В.В.

Пропозиції та зауваження від фізичних та юридичних осіб приймаються до 31 травня 2018 року за адресою: смт. Міжгір'я, вул. Шевченка,97 каб.№418.

Громадські слухання будуть проходити 01 червня 2018 року о 15.00 к.ч. у малому залі засідань Міжгірської районної ради.

Останнє оновлення (04 травня 2018)