Середа, 15 Серпень 2018

Триває призов на строкову військову службу

Днями у Міжгірському районному військовому комісаріаті відбулась урочиста відправка юнаків для проходження строкової військової служби під час призовної кампанії “Весна – 2018”.

Наші хлопці здобуватимуть базову військову підготовку у навчальному центрі, розташованому на Львівщині. Даний  центр за умовами проходження навчань визнаний одним із найкращих в Україні. Військовослужбовці строкової військової служби не братимуть участь у бойових діях. Основне їхнє завдання - навчитись бути захисником і показати агресору, що українці вміють тримати зброю, здатні захистити себе і свою родину. Вітали майбутніх солдатів представники влади, учасники АТО, священик - отець Євгеній Добра, який провів благословення на військову службу, а також родичі і близькі.

Тож бажаємо юнакам на хорошому рівні освоїти військову професію та стати справжніми чоловіками.

Військовий комісар

Сергій Лущакевич

Останнє оновлення (25 квітня 2018)