Неділя, 21 Жовтень 2018

18 квітня на Міжгірщині відбувся районний етап Всеукраїнського фестивалю дружин юних пожежників

У змаганнях взяли участь команди Дружин юних пожежників із 5 шкіл району, які представили свої найкращі команди. Під час змагань учасники Фестивалю порушували актуальні питання забезпечення пожежної та техногенної безпеки, надавали рекомендації щодо дій у різних надзвичайних ситуаціях, пропагували здоровий спосіб життя.

Всі представлені літературно-музичні композиції команд-учасниць, що включали в себе пісні, танці, гуморески, інсценівки, були надзвичайно змістовними та цікавими, мали агітаційний характер та були спрямовані на необхідність дотримання правил безпеки життєдіяльності. Святковий дух Фестивалю не залишив байдужим нікого. За підсумками роботи журі переможцем районного етапу стала команда «Юні рятівники» Пилипецької спеціалізованої загальноосвітньої школи.

Міжгірський районний відділ

Управління ДСНС у Закарпатській області

Останнє оновлення (19 квітня 2018)