Субота, 15 Грудень 2018

Розпорядження голови Міжгірської РДА від 10.04.2018 р. № 112 «Про припинення опалювального сезону»

Відповідно до статей 6, 20, 41 Закону України „Про місцеві державні адміністрації”, постанови Кабінету Міністрів України від 21.07.2005 року №630 „Про затвердження Правил надання послуг з централізованого

опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення та типового договору про надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення” та враховуючи підвищення середньодобової температури повітря :

1. Припинити опалювальний сезон з 11 квітня 2018 року у всіх сферах народного господарства району та житловому фонді, включаючи установи з автономним опаленням.

2. Управлінню соціального захисту населення райдержадміністрації (Маркович Н.Ю.) припинити з 11 квітня 2018 року нарахування субсидій за надання послуг з опалення житла.

3. Це розпорядження довести до відома населення через районну газету „Верховина”.

4. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

Голова державної адміністрації В. Юрик

Останнє оновлення (18 квітня 2018)