Вівторок, 19 Березень 2019
Головне меню
Транслятор
Ukrainian English Russian
Пошук
Повідомлення про корупцію
Банер
Зміни одне життя - Україна
Банер

Важливі питання розглянуті на нараді з головами виконкомів місцевих рад

Днями голова райдержадміністрації Василь Юрик провів чергову нараду з керівниками органів місцевого самоврядування району.

Першим на нараді слово для виступу було надано районному військовому комісару Сергію Лущакевичу, який довів до відома присутніх планові завдання щодо проведення чергового призову до лав Збройних сил України, проаналізував стан роботи з проведення оповіщення про явку на призовну дільницю. Заступник голови райдержадміністрації Ганна Вощепинець закликала керівників місцевих рад докласти всіх зусиль, щоб виконати завдання весняного призову.

Про порядок проведення громадських оплачуваних робіт у поточному році проінформував на нараді директор районного центру зайнятості Ігор Казибрід. У його виступі наголошувалося, що громадські роботи можна раціонально використовувати при проведенні благоустрою населених пунктів і певні позитивні напрацювання з цього приводу вже є в окремих радах, зокрема - на території Міжгірської селищної ради.

З постановою Кабінету Міністрів України від 07.02.2018 р. № 107 «Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для підтримки галузі тваринництва» ознайомив учасників наради начальник відділу агропромислового розвитку РДА Михайло Петрішка. Надані від держави дотації громадянам за вирощування молодняка ВРХ при оформленні необхідних документів, безумовно, заохочуватимуть до ведення тваринництва на селі.

Стан виконання дохідної частини місцевих бюджетів району проаналізувала на нараді начальник фінансового управління райдержадміністрації Олена Бундзяк.

Підводячи підсумки наради, голова РДА Василь Юрик закликав керівників виконкомів рад до ефективної роботи з наповнення місцевих бюджетів, виконання завдань із благоустрою та проведення ремонту місцевих доріг.

 
Новини Міжгірщини
Банер
Місцеві вибори 2015
Банер
Електронне звернення
Банер
Для громадян з порушенням слуху
Банер
Офіційні веб-портали

1

12

в

Обласна "Гаряча лінія"
Банер
Календар новин
Держенергоефективність України
Банер
Банер
Статистика
На даний момент 119 гостей на сайті