Неділя, 21 Жовтень 2018

Весняний призов: у комісаріаті розповіли чим забезпечують призовників

Із 2 квітня 2018 року розпочався призов громадян України на строкову військову службу.

Громадянам, які призиваються на строкову військову службу, держава забезпечує соціальний і правовий пакети. За такими громадянами, відповідно до статті 119 Трудового кодексу, зберігається робоче місце, якщо вони працювали, їм іде стаж роботи, сплачуються середньомісячні заробітні виплати. Крім цього при призові виплачується одноразова грошова допомога у розмірі 3524 грн для перших потреб.

Зарплата у військовослужбовців строкової служби в межах 400 - 600 гривень на місяць. Разом з тим, на строковій службі забезпечується безкоштовне харчування у сучасних їдальнях. При прибутті до військової частини призовників повністю забезпечують речовим майном та усім необхідним для проходження військової служби.

Військовослужбовці строкової військової служби до участі в АТО не залучаються.