Понеділок, 23 Квітень 2018

Національний конкурс наукових робіт до Дня Конституції України «Роль молоді у розвитку місцевого самоврядування в Україні»

З нагоди Дня Конституції України Інститут політико-правових та релігійних досліджень у 2018 році проводить Національний конкурс наукових робіт «Роль молоді у розвитку місцевого самоврядування в Україні» (далі – Конкурс), метою якого є підтримка обдарованої

молоді, залучення молоді до розвитку місцевого самоврядування, створення умов для її творчого зростання, активізація науково-дослідної роботи студентів та аспірантів, дослідження громадянського суспільства, подальший науковий пошук для приближення розвитку українського суспільства до стандартів країн з розвиненими демократичними традиціями.

Конкурс проводиться за підтримки Координаційної ради молодих юристів України при Міністерстві юстиції України, Українського координаційного центру з підвищення правової освіти населення, Координаційної ради молодих юристів міста Києва при Печерському районному відділі Державної виконавчої служби міста Києва Головного територіального управління юстиції у місті Києві.

До участі в конкурсі запрошуються учні-члени Малої академії наук України, студенти вищих навчальних закладів України, аспіранти вищих навчальних закладів та наукових установ України.

Конкурс проходить з 12 березня до 28 червня 2018 року. Прийом конкурсних робіт здійснюється до 01 червня 2018 року.

Переможців визначатиме Експерта рада конкурсу, до складу якої входять провідні юристи, які внесли значний вклад у розвиток юридичної професії, науково-педагогічні працівники, представники Інституту політико-правових та релігійних досліджень, представники центральних органів виконаної влади, місцевого самоврядування, громадських організацій та інші особи, які мають відповідні наукові звання.

Конкурсні роботи разом із заявками встановленого зразка та рецензією наукового керівника направляються у електронному та паперовому вигляді засобами поштового зв’язку УДППЗ «Укрпошта» на адресу Інституту політико-правових та релігійних досліджень.

За додатковою інформацією просимо звертатися до сектору сім’ї та молоді райдержадміністрації (каб.405, контактний тел.(03146)2-28-52).

Завідувач сектору сім’ї та молоді

райдержадміністрації Т.Горова