Понеділок, 22 Жовтень 2018

21 березня відбулася нарада при голові райдержадміністрації Юрику В.В. з питань підготовки грантових проектів

Основні акценти наради були зосереджені у сприянні структурним підрозділам органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, неурядовим організаціям у комплексному розв’язанні місцевих проблем соціально-економічного характеру та запровадження

інноваційних технологій в Міжгірському районі через написання конкурсних програм за різними напрямками в т.ч. галузі освіти, медицини, туризму, розвитку сільських громад за рахунок фінансування різними фондовими донорськими інституціями.

У проведенні наради взяли участь працівники структурних підрозділів райдержадміністрації, заступник голови районної ради Іван Кость,представники національного парку «Синевир» та органів місцевого самоврядування, а саме Міжгірської селищної та Майданської сільської рад .

Основним доповідачем на цій нараді був Василь Худинець, депутат обласної ради, який бере активну участь у підготовці різних проектів, які є додатковим вкладом у розвиток сільських громад. На сьогоднішній нараді він представив ряд Проектних пропозицій, які з часом можуть бути впроваджені. Тому Міжгірська районна державна адміністрація та районна рада оголошують для всіх бажаючих прохання долучитися до підготовки та впровадження нових інвестиційно-інноваційних програм, під гаслом «Свіжі думки, нові ідеї». Свої пропозиції просимо надсилати на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду , або за тел. 21435 . – відділ економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації.

Останнє оновлення (23 березня 2018)