Четвер, 21 Червень 2018

ДО УВАГИ РОБОТОДАВЦІВ РАЙОНУ!

Міжгірський районний центр зайнятості наголошує, що відповідно до п.4 ч.3 ст.50 Закону України «Про зайнятість населення» роботодавець (як юридична особа, так і фізична особа-підприємець) зобов’язаний  своєчасно та в повному обсязі подавати до центу зайнятості інформацію про:

- попит на робочу силу (вакансії) за формою З-ПН, затвердженою Наказом Міністерства соціальної політики України від 31 травня 2013 року № 316;

-  заплановане масове вивільнення працівників у зв'язку із змінами в організації виробництва і праці,  за формою 4-ПН, затвердженою Наказом Міністерства соціальної політики України від 31 травня 2013 року № 317, не пізніше ніж за два місяці до вивільнення.

Крім того, ч.2 ст.35 Закону України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування на випадок безробіття» зобов’язує роботодавців подавати до центру зайнятості також і відомості про прийняття на роботу працівників.

Тому переконливо просимо всіх роботодавців вчасно інформувати центр зайнятості про всі наявні вакансії та найманих працівників, з якими оформляються трудові відносини та укладаються договори цивільно-правового характеру.

Отримати консультації з питань оформлення трудових відносин з найманими працівниками, порядку заповнення та подання звітності можна у відділі взаємодії з роботодавцями Міжгірського районного центру зайнятості (кабінет №9) або за телефоном /03146/21041.

Наперед вдячні за співпрацю,

Міжгірський РЦЗ

Останнє оновлення (20 березня 2018)