Четвер, 21 Червень 2018

Фотоконкурс «Миттєвості сімейного щастя»

У рамках відзначення Міжнародного дня сім’ї департамент соціального захисту населення облдержадміністрації проводитиме фотоконкурс «Миттєвості сімейного щастя», в якому можуть взяти участь фотографи-професіонали та аматори.

Тематикою фотоконкурсу є зображення сім’ї та сімейних традицій.

До конкурсу допускаються роботи всіх фотографічних жанрів (портрет, репортаж та ін.), зроблені за тематичними рубриками: «Народження сім’ї», «Чекаємо на лелеку», «Нас багато в мами й тата», «Батьки і діти», «Працюємо разом», «Сімейні розваги». Кількість фоторобіт, поданих на конкурс від однієї особи, не обмежена.

За підсумками фотоконкурсу у червні п.р. буде проведена виставка фоторобіт. Переможці будуть нагороджені дипломами та подарунками.

Фотографії необхідно надсилати з підписом (назва роботи, прізвище, ім’я, по батькові автора, місце проживання, тематична рубрика, рік фотозйомки) на електронну адресу департаменту (e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду ) до 14 квітня 2018 року.

Завідувач сектору сім`ї та

молоді райдержадміністрації                     Т.Горова

Останнє оновлення (20 березня 2018)