Четвер, 24 Травень 2018

Її величність - жінка

Квіти, пісні, гарний настрій їм дарували чоловіки

Вже традиційно щороку в переддень Міжнародного дня 8 Березня у залі райдержадміністрації проходять святкові урочистості, де кращу половину людства вітають чоловіки.

Музика, пісні, квіти, щирі посмішки і приємні слова створювали атмосферу святковості. Зі сцени з вуст ведучих Тараса Бойчука та Івана Штаєра звучали перші вітальні слова жінці-матері, дружині, сестрі, дочці, коханій, колегині. Кожній з присутніх у залі дарували квіти та позитивні емоції, які налаштовували на свято.

Діти - квіти. Такою композицією розпочав урочисте свято дитячий хор ДМШ.

Та яке свято без постійно ведучої, улюблениці міжгірської публіки Галини Рекіти. Саме вона запросила до слова керівників району та селища - Василя Щура, Василя Юрика та Віталія Цімботу, які щиро дякували жінкам-колегиням, матерям, дружинам, сестрам за підтримку, розуміння, талант. Прагнення до самовдосконалення, активну життєву позицію. Просили вибачення за іноді не коректну поведінку.

Галина Рекіта озвучила Указ Президента України, згідно з яким почесного звання «Мати-героїня» удостоєно матір п'яти дітей Світлану Демко (Міжгір'я), матір п'яти дітей Марію Звір (Торунь),матір п'яти дітей Марію Масляник (Лісковець), матір шести дітей Ганну Сирохман (Присліп), матір п'яти дітей Ганну Ситар (Колочава), матір п'я ти дітей Ларису Сюгай (Колочава).

За нагородження перші особи району відзнаками обласної ради з нагоди Міжнародного жіночого дня та за успіхи в професійній діяльності нагородили Олену Дубляк (районна рада), Тетяну Дурунду (вчитель Міжгірської СЗОШ їм. А. Волошина), Ганну Головку (сільський голова с. Торунь).

Спільними грамотами райдержадміністрації та райради удостоєно Світлану Живчин (Міжгірська СЗОШ ім. А. Волошина), Тетяну Гнепу (ДМШ), Лідію Єршову та Людмилу Поп (райлікарня), Марію ЦімбоТу (терцентр), Віталію Жабляк (СЗН), Ірину Юдіну (РЦЗ). Такими ж відзнаками від селищної ради нагороджено Поліну Плитан (терцентр) та Людмилу Янчик (Міжгірська ЗОШ №1).

Потім радували своїм талантом присутніх жінок учасники концертної програми Іван Сопко, Іван Костюк, Ніколь Теличко, Михайло Шемет, Ірина Гимба, Василь Сопко, а також дитячий хореографічний ансамбль (кер. Марія Дубай) та ансамбль духового відділу ДМШ (кер. Сергій Зубанич).

Неабияк порадував учасниць торжества дует у складі Галини Рекіти та Тетяни Гнепи у супроводі оркестру народних інструментів ДМШ (кер. Олександр Шемет).

У цей же день керівники району та селища – Василь Щур, Василь Юрик та Віталій Цімбота привітали з квітами усіх жінок трудових колективів райцентру.

Вияв уваги з боку чоловіків до жінок у переддень їхнього свята, їх кмітливість і бажання подарувати приємними сюрпризами додали особливого настрою всім жінкам впродовж святкових днів.

Марія Рубець

Останнє оновлення (13 березня 2018)