Неділя, 22 Липень 2018

Міжгірська районна державна адміністрація повідомляє

про початок громадського обговорення щодо врахування громадських інтересів у проекті містобудівної документації:

детальне планування території  в урочищі Полянська ялина на території Річківської сільської ради Міжгірського району Закарпатської області.

З проектом містобудівної документації можна ознайомитися в каб. №418 Міжгірської райдержадміністрації у робочі дні з 9.00 до 16.00 к.ч.

Відповідальний – головний спеціаліст відділу містобудування та архітектури Чикальський В.В.

Пропозиції та зауваження від фізичних та юридичних осіб приймаються до 26 березня2018 року за адресою: смт. Міжгір'я, вул. Шевченка,97 каб.№418.

Громадські слухання будуть проходити 26 березня 2018 року о 14.00 к.ч. у малому залі засідань Міжгірської районної ради.

Останнє оновлення (05 березня 2018)