Субота, 19 Січень 2019
Головне меню
Транслятор
Ukrainian English Russian
Пошук
Повідомлення про корупцію
Банер
Зміни одне життя - Україна
Банер

Безробітних району навчали ефективності ведення сільського господарства

Цими днями в консалтинговому центрі Міжгірського районного центру зайнятості

за участі головного спеціаліста відділу агропромислового розвитку Міжгірської РДА Василя Красняника відбувся навчальний семінар для безробітних - жителів села на тему: «Ефективність ведення сільського господарства» .

Мета проведення даного заходу - це розширення уявлення мешканців сільських населених пунктів щодо можливостей самозайнятості у сфері сільського господарства, визначення основних альтернативних напрямків сільськогосподарської діяльності в сучасних соціально-економічних умовах регіону.

В ході проведення семінару начальник відділу активної підтримки безробітних Іван Баран ознайомив безробітних з тенденціями ринку праці району та області, перспективами розвитку сільськогосподарського підприємництва в регіоні, можливостями відкриття власного бізнесу за сприяння державної служби зайнятості, навів конкретні приклади побудови власної справи з життя безробітних Міжгірщини.

Розвиваючи тему ефективності ведення сільського господарства Василь Красняник розповів про можливість створення сільськогосподарських кооперативів та про форми державної підтримки діяльності таких підприємств.

Щодо підтримки малого та середнього бізнесу в сільському господарстві наведено приклад нещодавно проведеного в районі тренінгу-семінару «Аграрні розписки в Україні» за сприяння та активної участі Закарпатської ОДА, метою якого було покращення доступу до фінансових ресурсів для малих та середніх сільгоспвиробників шляхом впровадження аграрних розписок.

В ході дискусії учасники семінару зійшлись на тому, що в найближчий час найбільш привабливими з точки зору перспективності в районі будуть такі напрямки розвитку виробництва та переробки сільськогосподарської продукції як виробництво: молока, м’яса, бринзи, продукції бджільництва, виноградарство, горіхівництво, ягідництво (малина, ожина, кам’янки) та грибарство.

Учасники заходу також активно вишукували та обговорили шляхи підвищення ефективності дрібного сільськогосподарського виробництва та можливостей підвищення прибутку від такого виду діяльності.

Також, учасники заходу ознайомились з роботою консалтингового центру РЦЗ з розвитку підприємництва, отримали загальну інформацію про основи законодавства в сфері підприємництва, можливості служби зайнятості у допомозі новоствореним суб’єктам господарювання, ознайомилися з іншою необхідною методичною інформацією.

І.Баран - начальник відділу активної підтримки безробітних Міжгірського районного центру зайнятості


 
Новини Міжгірщини
Банер
Місцеві вибори 2015
Банер
Електронне звернення
Банер
Для громадян з порушенням слуху
Банер
Офіційні веб-портали

1

12

в

Обласна "Гаряча лінія"
Банер
Календар новин
Держенергоефективність України
Банер
Банер
Статистика
На даний момент 71 гостей на сайті