П'ятниця, 21 Вересень 2018

Військовозобов’язані Міжгірського району взяли участь у проведенні єдиного стрілецького дня.

У рамках проведення єдиного стрілецького дня на військовому полігоні поблизу міста Хуст, 22 лютого 2018 року були організовані навчання із територіальної оборони.

Учасники занять навчались правильно прицілюватись, розбирати та складати автомат Калашникова, дотримуватись правил мінної безпеки під час виконання завдань за призначенням, а також виконували практичні вправи стрільб із стрілецької зброї. Міжгірці не вперше беруть участь у таких навчаннях. Варто зазначити що у районі на протязі 2017 року сформувався досить потужний та активний колектив небайдужих людей, які пройшли навчальні

збори, приймають участь у проведенні єдиних стрілецьких днів. Серед військовозобов’язаних – офіцери, сержанти і солдати запасу, працівники Міжгірської РДА, освітяни, лікарі, працівники державного лісового господарства, а також представники інших професій, які у разі потреби допоможуть захищати свій край.

Колектив Міжгірського районного військового комісаріату висловлює подяку керівникам району за підтримку в організації і проведенні єдиного стрілецького дня, а також всім учасникам навчань.

Останнє оновлення (02 березня 2018)