Субота, 18 Серпень 2018

Карантинні заходи в районі щодо захворювань на кір та ГРВІ продовжено до 2 березня

Сьогодні, 23 лютого, під керівництвом в.о голови райдержадміністрації В.Юрика проведено позачергове засідання районної комісії з питань ТЕБ та НС щодо стану захворюваності на кір та ГРВІ на території району.

З цього приводу була заслухана інформація завідувача сектору охорони здоров’я РДА Пшеничного А.О., начальника відділу освіти РДА Олексієнко Н.С., а також окремих членів комісії.

В зв’язку з тим що високий рівень захворюваності продовжує утримуватися, комісія вирішила продовжити карантинні заходи на підприємствах, у навчальних закладах та дитсадках , організаціях району до 2 березня 2018 року включно.

В. о. голови райдержадміністрації В.Юрик доручив відповідним структурним підрозділам адміністрації та районним службам здійснювати постійний моніторинг ситуації.

Останнє оновлення (23 лютого 2018)