Середа, 17 Жовтень 2018

На Міжгірщині відбудеться один з найоригінальніших лижних фестів України

Із 23 по 25 лютого у селі Пилипець на Міжгірщині відбудеться телемарк фестиваль «Rock&Snow Telemark-2018». Оригінальний лижний фестиваль проведуть на Закарпатті вже увосьме. Організатор лижного фесту – «UkraineTelemarkTeam».
Окрім власне спусків, на всі три дні запланована насиченаі цікава розважальна програма для дорослих і малечі. Зокрема, музичні виступи, скітур-прогулянки,квести, конкурси, атракції, екскурси в історію лиж, бограч-паті під відкритим небом та частування фірмовим глінтвейном. Працюватиме тематична фотозона – «Здивуй друзів гарною світлиною» (фотограф Сергій Денисенко). Однією з родзинок фесту є катання на лижах в історичних костюмах.Локація-орієнтир, де проходитимуть заходи фесту – бугельний витяг біля колиби «Горянин». Ознайомитися з детальною програмою фесту можна за посиланням https://www.facebook.com/events/321926074973724/
Під час фестивалю прокат спорядження та навчання для тих, хто подав заявку, буде безкоштовним. Новачків буде навчати відомий лижник з Ужгорода Олексій Дума.
Довідково:Телемарк – одна з дисциплін лижного спорту, а також популярний вид активного відпочинку, а також надзвичайно естетичний стиль катання на спеціальних лижах. Назву отримав від однойменної провінції в Норвегії, де й зародився. Телемарк – одна з найстаріших та найчистіших форм лижного спорту. Все більшу популярність здобуває у Європі та США, в Україні наразі популяризується ентузіастами, серед яких і закарпатці.