Середа, 23 Травень 2018

На Міжгірщині введені карантинні заходи з приводу зростання захворювань на кір та ГРВІ

Сьогодні, 9 лютого, в Міжгірській РДА під керівництвом в.о. голови райдержадміністрації Василя Юрика проведено позачергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних

ситуацій, на якому розглянуто ситуацію щодо розповсюдження захворювань на кір та ГРВІ в районі. Комісією прийнято рішення з  урахуванням швидких темпів зростання захворювань   ввести на території району карантинні заходи.

Доручено керівникам підприємств, закладів, організацій, служб забезпечити неухильне та своєчасне виконання усіх заходів з профілактики та боротьби із цими захворюваннями. Встановлено дати здійснення карантинних заходів – з 12 по 26 лютого 2018 року, але ці терміни ще можуть змінюватися.

Оприлюднюємо витяг із протоколу комісії щодо наданих основних доручень районним установам -

Пункт 3 протоколу. Сектору охорони здоров’я райдержадміністрації (Пшеничний А.О.):

3.1. Забезпечити режим роботи лікувальних закладів відповідно з вимогами протиепідемічного режиму.

3.2. Забезпечити щоденну подачу інформації до 10.00 в Міжгірське районне відділення Лабораторних досліджень Свалявської міжрайонної філії ДУ ”ЗОЛЦ ДСЕСУ” щодо кількості захворілих на кір та ГРВІ з розбивкою по віку.

3.3. Опрацювати питання щодо розгортання додаткової кількості ліжок на випадок масових поступлень хворих з важкими та ускладненими формами захворювання на кір та ГРВІ.

3.4. Посилити проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи серед населення.

3.6. Організувати проведення моніторингу ситуації щодо захворюваності на кір та ГРВІ, щоденно до 11.00 інформувати комісію ТЕБ та НС.

4. Відділу освіти райдержадміністрації (Олексієнко Н.С.), селищній та сільським радам:

4.1. Забезпечити виконання в дитячих організованих колективах вимог санітарно-протиепідемічного режиму.

4.2. У зв’язку з ростом захворюваності на кір і ГРВІ та з метою запобігання їх розповсюдження призупинити навчальний процес у школах та дошкільних закладах району на 14 днів з 12.02.2018 року.

5. Відділу культури райдержадміністрації (Шемет О.М.), відділу освіти райдержадміністрації (Олексієнко Н.С.), заборонити масові заходи, які проводяться в приміщеннях з великим скупченням людей.

Термін виконання:

До 26.02.2018 року

5. Міжгірському районному відділенню Лабораторних досліджень Свалявської міжрайонної філії ДУ ”ЗОЛЦ ДСЕСУ” -

5.1. Забезпечити проведення контролю по виконанню на об’єктах району вимог санітарно-протиепідемічного режиму.

5.2. Продовжити проведення оперативного аналізу захворюваності населення, про результати інформувати районну комісію з питань ТЕБ і НС.

6. Контроль за виконанням рішення комісії покласти на Міжгірське районне відділення Лабораторних досліджень Свалявської міжрайонної філії ДУ ”ЗОЛЦ ДСЕСУ” .

Останнє оновлення (13 лютого 2018)