Вівторок, 19 Лютий 2019
Головне меню
Транслятор
Ukrainian English Russian
Пошук
Повідомлення про корупцію
Банер
Зміни одне життя - Україна
Банер

Сектор охорони здоров’я інформує щодо продовження дії в Міжгірському районі урядової Програми ДОСТУПНІ ЛІКИ та ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ІНСУЛІНАМИ ПАЦІЄНТІВ З ІНСУЛІНОЗАЛЕЖНИМ ДІАБЕТОМ

В 2017 році в Міжгірському районі успішно стартували дві урядові програми, спрямовані на покращення доступності жителів району до якісного медичного обслуговування. В 2018 році ці програми продовжують свою дію.

Перша урядова програма - забезпечення інсулінами   пацієнтів  з інсулінозалежним діабетом (цукровий діабет І типу). Лікар- ендокринолог за зверненням виписує електронний рецепт (безкоштовне чи часткове відшкодування)  хворим, які  знаходяться на «Д» обліку і в реєстрі, а пацієнти отримують його в аптеках, з якими укладені договори. Препарати інсуліну з повним чи частковим  відшкодування вартості препаратів інсуліну можна отримати в наступних аптечних закладах:

- ТзОВ « БМ&Н» смт.Міжгір’я, вул. Возз’єднання, 4 (територія лікарні).

- ФОП Стецюнич Н.С. смт. Міжгір’я, вул. Шевченка 78 (навпроти універмагу).

Друга - «Доступні ліки» - це урядова програма забезпечення громадянина  необхідними лікарськими засобами, які покращать якість життя, зможуть запобігти виникненню ускладнень та передчасної смерті. Ця програма надає можливість кожному отримати БЕЗКОШТОВНО або з ЧАСТКОВОЮ ДОПЛАТОЮ ліки за трьома категоріями:

1.Серцево-судинні захворювання.

2. Бронхіальна астма.

3. Цукровий діабет 2 типу.

В 2018 році Міністерство охорони здоров’я України розширило список ліків, вартість яких підлягає відшкодуванню державою в повному обсязі або частково. Зміни в реєстр лікарських засобів за програмою «Доступні ліки» були затверджені наказом № 177 від 5 лютого 2018 року. В оновлений реєстр увійшли 239 препаратів. З Переліком лікарських засобів, що беруть участь у Програмі, можна ознайомитися у Реєстрі лікарських засобів( на сайті МОЗ) або у лікаря амбулаторно - поліклінічної служби (це будь – який лікар, що  знаходиться на амбулаторному прийомі). Відповідно до умов Програми «Доступні ліки»,  рецепт на медичні препарати, що входять до Переліку може виписати будь-який лікар -  сімейний, ендокринолог, хірург, кардіолог, пульмонолог, терапевт та ін.)

В Міжгірському районі за урядовою програмою «Доступні ліки» медикаменти можна отримати в нижче перерахованих аптеках:

- ТзОВ « БМ&Н» смт.Міжгір’я, вул. Возз’єднання, 4 (територія лікарні)

- ФОП Стецюнич Н.С. смт.Міжгір’я, вул. Шевченка 78 (навпроти універмагу);

- ФОП Дербак В.С.. с. Колочава ,вул.. Шевченка, 76 «а».

Головний спеціаліст

сектору охорони здоров’я райдержадміністрації


Янчик Я.В.

Останнє оновлення (08 лютого 2018)

 
Новини Міжгірщини
Банер
Місцеві вибори 2015
Банер
Електронне звернення
Банер
Для громадян з порушенням слуху
Банер
Офіційні веб-портали

1

12

в

Обласна "Гаряча лінія"
Банер
Календар новин
Держенергоефективність України
Банер
Банер
Статистика
На даний момент 150 гостей на сайті