П'ятниця, 25 Травень 2018

Запрошуємо до участі в Національному конкурсі «Благодійна Україна»

Доводимо до відома громадськості інформацію про проведення конкурсу «Благодійна Україна». Збір заявок для участі в конкурсі триває до 15 лютого 2018 року. Конкурс засновано в 2007 році.

В форматі «Благодійна Україна» проводиться з 2012 року Асоціацією благодійників України.

Мета конкурсу: розвиток ефективного соціально-орієнтованого благодійництва, меценатства та волонтерства в Україні шляхом публічного стимулювання кращих благодійників, меценатів та волонтерів, їхніх організацій та практик.

Завдання Конкурсу:

• популяризація благодійництва, меценатства та волонтерства, їхніх організацій та ефективних практик;
• відзначення кращих благодійників, меценатів та волонтерів, їхніх організацій та ефективних практик, інших колективів та організацій, які реалізували значні благодійні проекти та акції в Україні протягом звітного року;
• інформування суспільства про кращі практики благодійної діяльності;
• популяризація та заохочення широкого кола громадян до благодійності.

Для участі у конкурсі необхідно подати конкурсну заявку відповідної форми.До заявки доцільно додати заскановані фотографії, публікації, відгуки, рекомендації тощо, які характеризують діяльність благодійника або хід реалізації благодійного проекту (ініціативи). Автори конкурсних заявок несуть відповідальність за достовірність наданої ними інформації.

Заявки на участь у конкурсі можуть подавати безпосередньо самі благодійники, набувачі благодійної допомоги та будь-які неурядові організації та фізичні особи (окрім органів державної влади, місцевого самоврядування та політичних партій), незалежно від громадянства, зацікавлені у розвитку та популяризації благодійних ініціатив.

Переможців на загальнодержавному рівні визначатимуть в п’ятнадцятьох  основних, трьох індивідуальних та чотирьох спеціальних номінаціях.

Основні колективні номінації:

1. Благодійність великого бізнесу.
  2. Благодійність середнього бізнесу.
  3. Благодійність малого бізнесу.
  4. Корпоративна благодійність.
  5. Колективне волонтерство.
  6. Всеукраїнська благодійність.
  7. Регіональна благодійність.
  8. Благодійність в охороні здоров’я.
  9. Благодійність в освіті та науці.
  10. Благодійність в культурі та мистецтві.
  11. Благодійність в соціальній сфері.
  12. Благодійність в захисті України.
  13. Благодійність неурядового сектору.
  14. Молодіжна та дитяча благодійність.
  15. Благодійна акція.

Індивідуальні номінації:

1. Громадянська благодійність.
2. Меценат року.
3. Волонтер року.

Спеціальні номінації:

1. Народний благодійник.
2. Благодійність у медіа.
3. Допомога з-за кордону.

Відзнакою  переможця в окремій номінації конкурсу є «Ангел добра» – унікальна керамічна  статуетка ангела, декорована багатим національним орнаментом і оздоблена бурштином. Авторський бурштиновий «Ангел добра» – спільна розробка Асоціації «Український бурштиновий світ» та українських майстрів.

Оголошення результатів Національного конкурсу «Благодійна Україна» відбувається на підсумковій прес-конференції, а оголошення переможців  - під час урочистої церемонії, яка щорічно відбувається в Києві навесні наступного року за звітним. Переможці нагороджуються спеціальними відзнаками «Ангел добра», дипломами та призами, встановленими Оргкомітетом  і партнерами конкурсу.

Про додаткову інформацію щодо конкурсу можна дізнатися на офіційному сайті www.blagoukraine.org та у виконавчого директора Асоціації благодійників України Лобко Оксани ( електронна адреса Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду )

(заповнюється організаторами)

Номінація

Номінант

отримання

Реєстраційний

номер

¨ колективна

¨ індивідуальна

¨ спеціальна

КОНКУРСНА ЗАЯВКА

НАЦІОНАЛЬНИЙ КОНКУРС «БЛАГОДІЙНА УКРАЇНА – 2017»

1. Номінація: ¨ колективна ¨ індивідуальна ¨ спеціальна

2. Відомості про заявника (організацію або особу)

Повна назва організації

або П.І.Б.

Посада, П.І.Б. керівника

(для організацій)

Поштова адреса

Телефон, факс (з кодом)

Адреса сайту в інтернеті

3. Загальні відомості про номінанта

.

Повна назва організації

або П.І.Б.

Посада, П.І.Б. керівника

(для організацій)

Поштова адреса

Телефон, факс (з кодом)

Адреса сайту в інтернеті

4. Інформація про благодійну діяльність номінанта

Сфера(и) благодійної діяльності

(або назва благодійної акції)

Річний обсяг наданої благодійної допомоги (грошова оцінка в гривнях)

Стислий опис наданої благодійної допомоги (в тому числі необхідно розкрити):

- вирішення конкретної суспільної проблеми;

- досягнуті якісні (принципові) зміни;

- довготривалість результатів;

- інноваційність застосовуваних форм і методів.

Цільова аудиторія: кому саме надавалася допомога, кількісна оцінка охоплених осіб

Територія охоплення: вся країна, область(і), район(и), населений пункт(и)

Виконавці, партнери та спонсори

Залучені ресурси (людські, матеріальні, фінансові тощо)

Підтверджуючі документи та матеріали (оголошення, програми, акти, протоколи, накладні, платіжні документи тощо) та інформаційні носії (статті, публікації, фото, відео, письмові відгуки, рекомендації тощо, що додаються до заявки (перелік)

Обов’язково відзначте:

¨ Наявність згоди номінанта на участь в конкурсі (якщо номінанта подає інша особа).

¨ Заявник несе відповідальність за достовірність та правдивість поданої інформації.

¨ Заявник згоден на оприлюднення поданої інформації.

Дата «____» ______________201__ року

П.І.Б. особи, яка заповнила і надіслала заявку

УВАГА!!!

Обсяг заповненої конкурсної заявки не повинен перевищувати 4 сторінки формату А4

Конкурсну заявку та додаткові інформаційні матеріали (за наявності) просимо надіслати до 15 лютого 2018 року

Матеріали для участі в конкурсі подаються лише в електронному форматі

(текстовий редактор MS Word)

Дякуємо за участь в Національному конкурсі «Благодійна Україна - 2017»!

Останнє оновлення (07 лютого 2018)