Середа, 17 Жовтень 2018

Проведено чергову нараду із головами місцевих рад району

Днями в Міжгірській РДА під керівництвом в.о. голови райдержадміністрації Василя Юрика та заступника голови районної ради Івана Костя проведено чергову нараду з керівниками органів місцевого самоврядування, де розглянуто ряд актуальних питань.

Зокрема, про роботу із забезпечення приписки юнаків до призовної дільниці та підготовку до чергового призову проінформував районний військовий комісар Сергій Лущакевич. Також було звернуто увагу присутніх керівників рад на необхідність проведення роз’яснювальної роботи щодо вступу громадян на військову службу за контрактом та вишукання можливостей матеріальної підтримки родин контрактників.

Відтак з питання щодо взаємодії Міжгірського відділення поліції з органами місцевого самоврядування району з  дотримання правопорядку слово мав начальник Міжгірського ВП  ГУНП в Закарпатській області Віталій Жаба. Найбільш детально ним було охарактеризовано стан адміністративних правопорушень (за минулий рік складено 1,5 тис. адмінпротоколів) та реагування на певну кількість з них адмінкомісіями, що діють при місцевих радах. Наголошувалося також на співпраці з поліцією  та штрафуванні порушників під час проведення навесні  благоустрою населених пунктів.

Можливості збільшення надходжень до місцевих бюджетів в 2018 році проаналізували керівник фінансового управління РДА Олена Бундзяк, а також представники органів ДФС Андрій Попадинець та Наталія Бобонич. В.о. голови райдержадміністрації Василь Юрик провів детальний аналіз практично кожного із видів місцевих доходів та разом із керівниками рад визначив резерви щодо їх наповнення.

На нараді також з актуальними інформаціями виступили керівники відділу у Міжгірському районі ГУ Держгеокадастру в Закарпатській області Олександр Шовак, відділів економічного розвитку і торгівлі , а також агропромислового розвитку - Василь Маркович та Михайло Петрішка.

Про підготовку до заповнення електронних декларацій проінформував керівник апарату райдержадміністрації Іван Бобонич.

Останнє оновлення (04 лютого 2018)