Субота, 20 Квітень 2019
Головне меню
Транслятор
Ukrainian English Russian
Пошук
Повідомлення про корупцію
Банер
Зміни одне життя - Україна
Банер

Транскордонне співробітництво Європейського сусідства «Румунія-Україна 2014-2020»

25 січня в обласній держадміністрації в рамках програми транскордонного співробітництва Європейського інструменту сусідства "Румунія Україна" 2014-20120 за участю Української та Румунської зацікавлених у даній програмі сторін було проведено організаційну 

сесію по розгляду умов першого та другого конкурсів проектних пропозицій типу HART та SOFT. Перед початком роботи учасників форуму привітали заступник голови ОДА Віктор Микулін, та Генеральний консул Румунії в Солотвині Габріел Ніколо, які у своїх виступах відзначили важливість такого співробітництва у рамках реалізації программ. І як зазначив заступник голови ОДА Віктор Микулін, тут ми повинні всі бажаючі включитися у підготовку та реалізацію таких пропозицій, а влада області і на місцях буде надійним партнером у цих та інших питаннях, які направлені на розвиток регіону.

У своїх виступах тренери проекту ознайомили присутніх з Програмою транскордонного співробітництва та її двома конкурсами, їх метою, основними вимогами, тематичними цілями та пріоритетами. З більш детальними умовами Програми та її проектами можна ознаймитись на сайті Регіонального офісу ( htt://www.ro-ua-md.net/en/ ).

Учасниками заходу від Міжгірщини були представники Міжгірської райдержадміністрації, районної та селищної рад (Василь Маркович, Катерина Славець, Віталій Фуцур) та Василь Худинець - депутат обласної ради.

Продовження такого форуму передбачається на березень місяць 2018 року, де тренери Програми навчатимуть, як складати бюджет проектів та інші кількісні показники.

 
Новини Міжгірщини
Банер
Місцеві вибори 2015
Банер
Електронне звернення
Банер
Для громадян з порушенням слуху
Банер
Офіційні веб-портали

1

12

в

Обласна "Гаряча лінія"
Банер
Календар новин
Держенергоефективність України
Банер
Банер
Статистика
На даний момент 79 гостей на сайті