Середа, 12 Грудень 2018

Транскордонне співробітництво Європейського сусідства «Румунія-Україна 2014-2020»

сесію по розгляду умов першого та другого конкурсів проектних пропозицій типу HART та SOFT. Перед початком роботи учасників форуму привітали заступник голови ОДА Віктор Микулін, та Генеральний консул Румунії в Солотвині Габріел Ніколо, які у своїх виступах відзначили важливість такого співробітництва у рамках реалізації программ. І як зазначив заступник голови ОДА Віктор Микулін, тут ми повинні всі бажаючі включитися у підготовку та реалізацію таких пропозицій, а влада області і на місцях буде надійним партнером у цих та інших питаннях, які направлені на розвиток регіону.

У своїх виступах тренери проекту ознайомили присутніх з Програмою транскордонного співробітництва та її двома конкурсами, їх метою, основними вимогами, тематичними цілями та пріоритетами. З більш детальними умовами Програми та її проектами можна ознаймитись на сайті Регіонального офісу ( htt://www.ro-ua-md.net/en/ ).

Учасниками заходу від Міжгірщини були представники Міжгірської райдержадміністрації, районної та селищної рад (Василь Маркович, Катерина Славець, Віталій Фуцур) та Василь Худинець - депутат обласної ради.

Продовження такого форуму передбачається на березень місяць 2018 року, де тренери Програми навчатимуть, як складати бюджет проектів та інші кількісні показники.