Середа, 21 Лютий 2018

Міжгірські рятувальники забезпечували безпеку під час проведення, у спеціально визначених місцях на водоймах селища, водохресного обряду

19 січня українці святкують третє найбільше християнське свято – Хрещення Господнє. Йорданська вода має надприродні властивості й особливе призначення. У кожному домі її зберігають цілий рік і вона не псується. Мабуть, усім відомо, що освячена вода лікує, додає бадьорості, допомагає відвернути будь-яке лихо.

В цей день, традиційно, на водоймах Міжгірщини відбувається урочисте занурення

у цілющу воду. З метою забезпечення безпеки людей такі масові заходи  проводяться під пильним наглядом рятувальників.

Під час проведення, у спеціально визначених місцях на водоймах селища, водохресного обряду міжгірські рятувальники чергували у посиленому режимі і в разі необхідності були готові надати допомогу.

Провідний фахівець Міжгірського РВ

У ДСНС України у Закарпатській області

старший лейтенант служби ЦЗ

Гангур Ю.В.