П'ятниця, 21 Вересень 2018

Патронатні родини. На Закарпатті шукають потенційних батьків-вихователів (+відеоролик)

Патронат над дитиною – нова послуга підтримки сімей з дітьми, які потрапили у складні життєві обставини. Він передбачає тимчасовий догляд, виховання та реабілітацію дитини в сім’ї патронатного вихователя на період подолання нею або її батьками складних життєвих обставин.

Ця послуга дозволить реалізувати права дитини на виховання в сімейному колі, а також сприятиме поступовому скороченню мережі притулків для дітей, центрів соціально-психологічної реабілітації, шкіл-інтернатів.
Патронатним вихователем може бути громадянин України, який має досвід виховання дитини, відповідні житлові умови. Строк перебування дитини у сім’ї патронатного вихователя не перевищуватиме трьох місяців.
Розмір грошового забезпечення за надання цієї послуги становить п’ять прожиткових мінімумів для працездатних осіб на місяць. Розмір соціальної допомоги - два прожиткових мінімуми для дітей відповідного віку на місяць.
Детальну інформацію про послугу «патронат над дитиною»  можна отримати в центрах соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді за місцем проживання або в Закарпатському обласному центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді за тел: (0312) 3-52-27.

В рамках інформаційної кампанії про послугу «патронат над дитиною» Закарпатським обласним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді розроблено соціальну рекламу. Відповідний відеоролик можна знайти за посиланням: https://www.youtube.com/watch?v=WlPNZl9z6eg