Субота, 21 Квітень 2018

В Україні реформовано 148 державних і комунальних друкованих ЗМІ

Завершився другий рік з трьох, передбачених чинним законодавством на проведення реформування державних і комунальних друкованих засобів масової інформації.

За результатами моніторингу, здійсненого Держкомтелерадіо,станом на 29 грудня 2017 року реформовано 148 державних і комунальних друкованих ЗМІ та редакцій, з них – 130 редакцій-учасників першого етапу реформування. До Зведеного переліку об’єктів реформування загалом внесено понад 700 друкованих ЗМІ.

Нагадуємо, що з метою інформаційної та правової підтримки учасників реформування на офіційному веб-сайті Держкомтелерадіо під рубрикою «Реформування друкованих ЗМІ» оприлюднено онлайн-версію посібника «Юридичні аспекти реформування державних і комунальних ЗМІ», підготовленого партнерами - медіа юристами в рамках проекту «Свобода медіа в Україні» за сприяння Ради Європи та Європейського Союзу.

Водночас на онлайн-ресурсі «Prometheus» діє курс для учасників процесу реформування - «Від комунальних до незалежних медіа: покрокова інструкція для редакторів», зареєструватись для прослуховування курсу можна за посиланням: https://courses.prometheus.org.ua/courses/coursev1:COE+MEDIA101+2017_T3/about

Останнє оновлення (05 січня 2018)