Неділя, 19 Серпень 2018

Про приписку громадян 2001 року народження до призовних дільниць

НАКАЗ військового комісара Мiжгiрського районного військового комісаріату 22.12.2017 № 63

На підставі Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу» (зі змінами) з 23 січня по 31 березня 2018 року оголошується приписка громадян 2001 року народження до призовної дільниці Мiжгiрського районного військового комісаріату.

Явці для приписки підлягають усі громадяни, які народилися з 1 січня по 31 грудня 2001 року включно, постійно або тимчасово проживають на території смт. Мiжгiр’я та Мiжгiрського району, а також громадяни старшого призовного віку, які не були приписані раніше.

Усі громадяни, яким належить з’явитися для приписки до призовної дільниці, зобов’язані прибути за адресою: смт. Мiжгiр’я, вулиця Шевченка,58 у визначений для них час, маючи при собі документи, що зазначені у повістці. Громадяни, які не отримали повістку, зобов’язані прибути за вказаною адресою до 15 лютого 2018 року, маючи при собі документи, які засвідчують особу.

На підставі Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу» (зі змінами) керівники підприємств, установ, організацій та навчальних закладів зобов’язані звільнити юнаків, яким необхідно прибути для приписки до призовної дільниці, на час, необхідний для проходження приписки і забезпечити їх своєчасну явку до Мiжгiрського районного  військового комісаріату.

Військовий комісар

Мiжгiрського районного військового комісаріату