Вівторок, 17 Липень 2018

У святкові дні автобуси їздитимуть за окремим графіком

Закарпатські перевізники спільно з автостанціями розробили та узгодили графіки руху автобусів на приміських та міжміських маршрутах області на свята – 1-го та 7-го січня. Відповідний розклад розміщено на веб-сайті ПрАТ «Закарпатавтотранс» http://zakavto.com.ua та на офіційному сайті Закарпатської ОДА.

Пасажирам, які мають намір скористатись громадським транспортом у святкові дні, варто заздалегідь спланувати поїдки, ознайомитися з розкладом та придбати квитки в касах автостанцій.
В разі виникнення запитань щодо перевезень, слід звертатися у  диспетчерську службу ПрАТ «Закарпатавтотранс» за номерами телефонів: 050-434-66-20 та  (03122) 66-47-59.
У період між святами у робочі дні автобуси загального користування вирушатимуть у рейси за звичним графіком.
Графік руху на святкові дні (1 та 7 січня)
додається.

Останнє оновлення (28 грудня 2017)