Неділя, 17 Грудень 2017

Благодійна діяльність у рамках проведення Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства»

30 листопада 2017 року у рамках щорічної Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» відбувся круглий стіл із працівниками Син.-Полянського дошкільного навчально-вихованого закладу (завідувач – Ганна Підберецька) на тему «Досить мовчати», організований працівниками сектору сім’ї та молоді РДА (Т.Горова та Я.Щур). Для працівників закладу та батьків їхніх вихованців розповсюджено соціальну рекламу відповідної тематики. Під час спілкування на тему попередження та викорінення домашнього насильства працівники дитячого садка внесли ряд пропозицій з приводу покращення спільної роботи всіх структур у цьому напрямку (посилення контролю за цільовим використанням державної допомоги при народженні дитини та державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, отриманих батьками, котрі неналежно виконують свої батьківські обов’язки; впровадження нових форм роботи фахівців із соціальної роботи у кожному населеному пункті, котрі б здійснювали патронат сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах).

Також у рамках зазначеної акції працівники сектору продовжили започатковану напередодні благодійну акцію «З добром у серці» на цей раз для вихованців Син.-Полянського дошкільного навчально-вихованого закладу із числа соціально незахищеної категорії громадян, для яких за підтримки в.о. голови райдержадміністрації Юрика В.В. привезли гуманітарну допомогу (одяг, взуття, солодощі, дитячі іграшки, засоби гігієни), отриману від представників громадської організації «Народна рада Мукачівщини» в особі координатора волонтерського руху Катерини Легерди, котра особисто привезла цю допомогу на Міжгірщину від людей доброї волі.  Щирі слова вдячності всім благодійникам, котрі не стоять осторонь чужих негараздів та проблем, висловили працівники дитсадка, котрі у свою чергу разом зі своїм керівником, головою та секретарем Син.-Полянської сільської ради переймаються подальшою долею знедолених діток.

Цього дня представники сектору сім’ї та молоді в черговий раз відвідали Міжгірське районне відділення Закарпатського обласного центру комплексної реабілітації інвалідів та дітей-інвалідів, з метою запровадження на базі центру постійно діючої виставки «Скажи домашньому насильству «Ні!»» у рамках Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства».

Зрештою, кожна благородна справа рано чи пізно приносить свої позитивні результати. Треба тільки кожному з нас навчитися відкривати своє серце для добра і милосердя, не забувати про тих, хто потребує не тільки матеріальної чи гуманітарної допомоги, а звичайної щирої уваги та моральної підтримки.

Робіть добро і воно повернеться до кожного з вас сторицею.

Завідувач сектору сім’ї та молоді

Т.Горова

Останнє оновлення (01 грудня 2017)