Середа, 14 Листопад 2018
Головне меню
Транслятор
Ukrainian English Russian
Пошук
Повідомлення про корупцію
Банер
Зміни одне життя - Україна
Банер

Благодійна акція «З добром у серці»

29 листопада 2017 року на Міжгірщині стартувала благодійна акція «З добром у серці», організована сектором сім’ї та молоді райдержадміністрації за сприяння представників громадської організації «Народна рада Мукачівщини» в особі Юрія Кравчука та координатора волонтерського руху Катерини Легерди, а також за підтримки в.о. голови райдержадміністрації  Юрика В.В.

Метою акції є надання різного роду допомоги дітям, молоді, особам з інвалідністю із числа соціально незахищеної категорії громадян нашого гірського краю, які опинилися у складних життєвих обставинах і дедалі частіше потребують особливої соціальної уваги та підтримки, а також дошкільнятам із малозабезпечених сімей.

Цього дня організатори акції відвідали одну з таких сімей у райцентрі, де проживає пенсіонер з інвалідністю І групи-А разом з дочкою, котра також є особою з обмеженими фізичними можливостями (ІІ група інвалідності). Для цієї сім’ї волонтери привезли інвалідний візок та солодощі.

Також посильну допомогу (предмети гігієни, солодощі, дитячий інвалідний візок, власноручні художні роботи дитини-інваліда з Мукачівщини) надано для Міжгірського районного відділення Закарпатського обласного центру комплексної реабілітації інвалідів та дітей-інвалідів, де займаються діти із захворюваннями опорно-рухового апарату та психічними вадами.

Крім того, у приміщенні адмінбудинку Катерина Легерда вручила грамоту сім’ї Щербан із с.Неровець, де виховується двоє малолітніх дітей,  за зразковий приклад батьківської турботи та материнської самовідданості, в пам’ять, на жаль, нині покійної їхньої малолітньої дочки, а також подарувала ікону «Тайна Вечеря», вишиту монахами одного з монастирів Закарпаття.

Такого роду акція започаткована ще у квітні ц.р. Завдяки посильній співпраці з вищезазначеною громадською організацією в особі Катерини Легерди, котра щиро і залюбки зголосилася допомогти у реалізації цієї спільної благородної справи, ми маємо змогу відчинити двері милосердя для тих, хто втрачає надію на подальше стабільне життя, хто потребує медичної, професійної реабілітації, кого щодня не покидають думки про те, у що зодягнути дитину до школи чи садочка.

Звичайно, що далеко не кожна сім’я попросить про допомогу. Але поки є такі благодійники, меценати, люди доброї волі та з милосердям в душі, котрі віддають себе волонтерській благодійній діяльності, доти матимемо змогу допомагати саме тим, хто потребує цього першочергово.

Звичайно, хочеться висловити щиру вдячність Катерині Легерді за надану посильну допомогу, а також тим людям з небайдужим серцем, котрі не залишаються осторонь різного роду чужих проблем.

Завідувач сектору сім’ї та молоді

райдержадміністрації                                                                                                                                                                                                              Т.Горова

Останнє оновлення (01 грудня 2017)

 
Новини Міжгірщини
Банер
Місцеві вибори 2015
Банер
Електронне звернення
Банер
Для громадян з порушенням слуху
Банер
Офіційні веб-портали

1

12

в

Обласна "Гаряча лінія"
Банер
Календар новин
Держенергоефективність України
Банер
Банер
Статистика
На даний момент 56 гостей на сайті