Понеділок, 10 Грудень 2018

Підтримка і розвиток малого підприємництва на Міжгірщині під гаслом “Про майбутнє дбаємо разом»

Днями цього року на професійно - виробничій площадці Міжгірського професійного ліцею за пропозицією та організацією Міжгірського районного центру зайнятості за підтримки районної влади, роботодавців було проведено професійний захід (до речі в такому форматі області проводиться в перше ) під назвою " Перший карєрний форум Міжгірського району ".

"Про майбутнє дбаємо разом" завданням цього форуму було ознайомлення з роботодавцями як у межах району так і за його межами ознайомлення з умовами їхнього виробництва тощо, учасниками цього заходу були представники районної влади, районний центр зайнятості, які і були організаторами такого форуму, роботодавці району та інші , а це ТОВ "Гроклінг-Карпати", ТОВ "Іролі", ТОВ "ФОРШНЕР -Україна", ТДВ "Міжгірський лісокомбінат", ТОВ "Синевирський Перевал", ТОВ "АРКА", ПП "РУТА", ФОП Попадинець В.Ф.,ТОВ "РОСИ1", та інші ,в роботі форуму брав участь представники обласного центру зайнятості, райвіськомату, міжгірського відділення поліції та місцева преса, активними учасниками форуму була моподь з числа непрацюючих, випускників та учні професійного ліцею, учні старших класів шкіл районного центру, осіб які є на обліку РЦЗ. В кінці заходу всі учасники заходу мали можливісь поспілкуватися з роботодавцями, подивитись майстерність учнів профліцею у наданні окремих видів послуг. Всі були задоволені і на наступний рік всі учасники побажали зустрічі в такому форматі.

Останнє оновлення (01 грудня 2017)