Неділя, 17 Грудень 2017

Підтримка інновацій дозволить змінити модель економіки, - Володимир Гройсман

з високою доданою вартістю. Про це сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час Міжнародного саміту мерів, присвяченого темі муніципальних інновацій.

Він нагадав, що наразі в Україні працюють одразу декілька інститутів, покликаних сформувати систему інноваційної підтримки. Серед них – Рада підтримки інновацій, Офіси залучення інвестицій та просування експорту, Фонд підтримки стартапів, який працюватиме вже з наступного року.

«Ми зацікавлені в оновленні, в інвестиціях, зацікавлені в створенні нових робочих місць, відкритті нових підприємств», - сказав Володимира Гройсман.

Він підкреслив, що саме інноваційний розвиток – запорука втілення глобальних ідей, серед яких повна енергонезалежність, енергоефективність та оновлення промисловості.

«Інновації та правильні рішення мають бути основою ефективності та якості управління, - впевнений Прем’єр-міністр. – Я вірю в економічно сильну та демократичну Україну. Ми не маємо бути сировинним придатком інших економік, ми не маємо бути країною, яка експортує тільки сировину. Ми маємо, через підтримку інновацій, змінювати модель економіки, виробляти конкурентний продукт, завойовувати ринки інших країн та відбудовувати свій дім».

ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ