Середа, 20 Червень 2018

Семінар в Міжгірському райооному центрі зайнятості

10 листопада 2017 року в приміщенні Міжгірського районного центру зайнятості був проведений семінар з тимчасового непрацюючими, які перебувають на обліку в РЦЗ за участю заступника районного  військового комісара майора Субачева Андрія Валерійовича.

Під час проведення заходу до присутніх було доведено інформацію щодо умов проходження військової служби за контрактом у Збройних Силах України, а саме :

-  зміни у структуру  грошового забезпечення з 01 січня 2018 року. Так посадові оклади збільшуються в середньому в 4-5 рази, оклади за військовим званням у 8-17 разів, зросте і надбавка за вислугу років до 50%. Вищезазначені зміни суттєво вплинуть на пенсійне забезпечення військовослужбовців.

- соціальні пільги: безкоштовна вища освіта після першого контракту без відриву від служби, безкоштовне медичне забезпечення, санаторно-курортне лікування у санаторіях та соціально-правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей;

- надання права виходу на пенсію після 25 років служби, що в середньому становить 45-50 років.

Останнє оновлення (15 листопада 2017)