Неділя, 24 Березень 2019

Інвестиційний форум «Закарпаття- бізнес в центрі Європи»

Цікавий інвестиційний форум "Закарпаття - бізнес в центрі Європи" в м. Ужгород було організовано та проведено обласною державною адміністрацією 12 жовтня ц.р., де на трьох пленарних засіданнях, а це - "інвестиції в економіку краю", "енергозбереження та енергоефективність" та "туристичні бренди сезону 2018 року -конкурентноздатність та новизна" були цікаві дискусії, ознайомлення з новими підходами в інвестиційній діяльності. На форумі було підписано ряд меморандумів  з банківськими установами та консалтинговими агенціями з метою  підтримки та розвиток бізенсу в Закарпатті. Участь в цьому важливому економічному заході взяли і представники окремих відділів Міжгірської РДА на чолі з в.о. голови райдержадміністрації Василем Юриком.

Останнє оновлення (13 жовтня 2017)