Вівторок, 13 Листопад 2018

ПИШАЄМОСЬ НАШИМИ ЗЕМЛЯКАМИ !

З метою підготовки військовозобов’язаних за відповідними спеціальностями і посадами у складі підрозділів у серпні - вересні 2017 року за рішенням Генерального штабу Збройних Сил України були проведені 30 – денні навчальні збори.

У даному заході прийняли участь семеро військовозобов’язаних з Міжгірщини. Наші земляки опанували професії розвідників, саперів, водіїв, зв’язківців, отримали стрілецьку та військово-медичну підготовку. Навчання тривали на полігонах Чернігівської, Львівської, Полтавської та Рівненської областей. За час навчальних зборів наші військовозобов’язані зарекомендували себе з найкращого боку та отримали високу оцінку з боку командування. Серед учасників навчання були: на фото ( зліва – направо ) – рядовий Ярема В.В., сержант Білак М.Ю., рядовий Кіс І.І., рядовий Попович М.М., військовий комісар Міжгірського РВК, молодший сержант Галащук С.І., молодший сержант Йон М.С., а також рядовий Пойда С.М., (на знімку відсутній за сімейними обставинами). Серед учасників навчальних зборів представники освіти, охорони здоров’я, державного підприємства “Міжгірське лісове господарство”.

Варто зазначити, що 22 військовозобов’язаних Міжгірського району у червні – липні 2017 року приймали участь у 10 – денних навчальних зборах, де теж були відзначені як дисципліновані та згуртовані воїни.

Останнє оновлення (03 жовтня 2017)