Вівторок, 21 Листопад 2017

Я маю право

Міністерство юстиції в 2017 році здійснило всеукраїнський просвітницький проект "Я маю право" для підвищення рівня обізнаності українців про їх права та способи активного захисту.

"Команда Міністерства юстиції спільно з партнерами з USAID та з американського уряду започатковує загальнонаціональний проект "Я маю право". Суть і зміст цього проекту полягає в тому, щоб навчити українців тих прав, які їм гарантуються Конституцією, законами, і тих прав, які гарантуються їм від народження", - заявив Павло Петренко.

При цьому міністр підкреслив, що за результатами соціологічних досліджень, понад 72% українців потребують знань про свої права, як їх захищати і реалізовувати. Проект "Я маю право" - це інтерактивний проект, "який буде залучати до участі в місцеві громади, і відповідні громадські організації, і цільові групи".

Головний спеціаліст відділу ДРАЦС

Шегда І.В.