Вівторок, 21 Листопад 2017

Надано консультування з правових питань

У четвер, 7 вересня, в рамках виїзду мобільної точки доступу до безоплатної правової допомоги, заступник начальника відділу «Міжгірське бюро правової допомоги» Хустського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Тетяна Головка та головний

спеціаліст Міжгірського районного відділу ДРАЦС ГТУЮ у Закарпатській області Ірина Шегда провели консультування жителів сіл Ізки та Буковець Міжгірського району.

Під час виїзного прийому фахівці відвідали Ізківську та Буковецьку сільські ради. Громадянам, які звернулися на прийом, було надано консультації з різноманітних правових питань, зокрема, щодо земельних питань, порядку оформлення соціальних допомог та питань спадкування. Також працівник бюро ознайомила присутніх з переліком послуг, що надає бюро, та порядком отримання безоплатної первинної та вторинної правової допомоги. Одночасно І.Шегда проінформувала місцевих мешканців про напрями діяльності органів юстиції, Всеукраїнський просвітницький проект Міністерства юстиції України «Я МАЮ ПРАВО!» та поширила буклети, розроблені Міністерством юстиції України в рамках Всеукраїнського просвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО».

Останнє оновлення (11 вересня 2017)