Субота, 24 Лютий 2018

Наказ військового комісара Міжгірського районного військового комісаріату від 31.08.2017 № 40

Про забезпечення чергового призову громадян України на строкову військову службу у жовтні - листопаді 2017 року

1. Відповідно до статей 6, 27 і 39 Закону України „Про місцеві державні адміністрації", на виконання Закону України „Про військовий обов’язок і військову службу"(зі змінами), Указу Президента України від 24 лютого 2017 року № 44/2017 „Про звільнення в запас військовослужбовців строкової служби,строки проведення чергових призовів та чергові призови громадян України на строкову військову службу у 2017 році”, розпорядження голови Закарпатської обласної державної адміністрації від 03.03.2017 року № 100 „ Про проведення призову громадян України на строкову військову службу у 2017 році”, проводиться призов громадян України на строкову військову службу.

2. Явці на призовну дільницю Міжгірського району для призову на строкову військову службу підлягають усі громадяни 1999 року народження, яким в період чергового призову виповниться 18 років, а також громадяни, які народились у період з 1990 року по 1999 рік, у яких закінчилась відстрочка від призову, або не призвані раніше на строкову військову службу з різних обставин.

3. Усі громадяни, які підлягають призову на строкову військову службу, проживаючі в смт. Міжгір’я та Міжгірському районі зобов’язані прибути на призовну дільницю за адресою смт. Міжгір’я вул. Шевченка 58, в назначений час з документами, що вказані в особистих повістках. Громадяни, які не отримали особистих повісток для призову на строкову військову службу, зобов’язані прибути в Міжгірський районний військовий комісаріат до 16 жовтня 2017 року, маючи при собі документи які засвідчують особу.

4.Усі особи призовного віку, які підлягають призову на строкову військову службу і тимчасово перебувають на території Міжгірського району, зобов’язані негайно повернутися до місця постійного проживання та з’явитися у військовий комісаріат для проходження призовної комісії.

5. На підставі Закону України “Про військовий обов’язок і військову службу” (зі змінами) керівники підприємств, установ, організацій, навчально-виховних закладів, незалежно від підпорядкування і форм власності, зобов’язані відкликати призовників з відряджень для забезпечення своєчасного прибуття призовників на призовну дільницю.

6. Громадяни, які ухиляються від призову і не з’являться за повісткою до військового комісаріату, несуть відповідальність згідно чинного законодавством.

Військовий комісар

Міжгірського районного