Вівторок, 19 Лютий 2019
Головне меню
Транслятор
Ukrainian English Russian
Пошук
Повідомлення про корупцію
Банер
Зміни одне життя - Україна
Банер

Наказ військового комісара Міжгірського районного військового комісаріату від 31.08.2017 № 40

Про забезпечення чергового призову громадян України на строкову військову службу у жовтні - листопаді 2017 року

1. Відповідно до статей 6, 27 і 39 Закону України „Про місцеві державні адміністрації", на виконання Закону України „Про військовий обов’язок і військову службу"(зі змінами), Указу Президента України від 24 лютого 2017 року № 44/2017 „Про звільнення в запас військовослужбовців строкової служби,строки проведення чергових призовів та чергові призови громадян України на строкову військову службу у 2017 році”, розпорядження голови Закарпатської обласної державної адміністрації від 03.03.2017 року № 100 „ Про проведення призову громадян України на строкову військову службу у 2017 році”, проводиться призов громадян України на строкову військову службу.

2. Явці на призовну дільницю Міжгірського району для призову на строкову військову службу підлягають усі громадяни 1999 року народження, яким в період чергового призову виповниться 18 років, а також громадяни, які народились у період з 1990 року по 1999 рік, у яких закінчилась відстрочка від призову, або не призвані раніше на строкову військову службу з різних обставин.

3. Усі громадяни, які підлягають призову на строкову військову службу, проживаючі в смт. Міжгір’я та Міжгірському районі зобов’язані прибути на призовну дільницю за адресою смт. Міжгір’я вул. Шевченка 58, в назначений час з документами, що вказані в особистих повістках. Громадяни, які не отримали особистих повісток для призову на строкову військову службу, зобов’язані прибути в Міжгірський районний військовий комісаріат до 16 жовтня 2017 року, маючи при собі документи які засвідчують особу.

4.Усі особи призовного віку, які підлягають призову на строкову військову службу і тимчасово перебувають на території Міжгірського району, зобов’язані негайно повернутися до місця постійного проживання та з’явитися у військовий комісаріат для проходження призовної комісії.

5. На підставі Закону України “Про військовий обов’язок і військову службу” (зі змінами) керівники підприємств, установ, організацій, навчально-виховних закладів, незалежно від підпорядкування і форм власності, зобов’язані відкликати призовників з відряджень для забезпечення своєчасного прибуття призовників на призовну дільницю.

6. Громадяни, які ухиляються від призову і не з’являться за повісткою до військового комісаріату, несуть відповідальність згідно чинного законодавством.

Військовий комісар

Міжгірського районного

військового комісаріату

підполковник С.Є.ЛУЩАКЕВИЧ


 
Новини Міжгірщини
Банер
Місцеві вибори 2015
Банер
Електронне звернення
Банер
Для громадян з порушенням слуху
Банер
Офіційні веб-портали

1

12

в

Обласна "Гаряча лінія"
Банер
Календар новин
Держенергоефективність України
Банер
Банер
Статистика
На даний момент 156 гостей на сайті