Вівторок, 21 Листопад 2017

На Закарпатті в минулому році з ініціативи Генадія Москаля було засновано етнофестиваль “Закарпатська свальба”, на якому відтворюють найкращі традиції закарпатських весіль.

У неділю, 10 вересня, одразу у двох населених пунктах Закарпаття, у селах Німецька Мокра Тячівського району та Колочава Міжгірського району, пройде весільний фестиваль "Закарпатська свальба”.

Наречені є вихідцями з різних сіл. Спочатку святкова хода завітає до садиби нареченого у с. Колочава, де відбудеться традиційна закарпатська гостина з обрядовими піснями у супроводі троїстих музик. Потім весільний кортеж вирушить у сусіднє село Німецька Мокра, аби викупити наречену.

А вже у Колочаві на території музейного комплексу "Старе село” відбудеться основна частина фестивалю.

Останнє оновлення (04 вересня 2017)