Субота, 19 Січень 2019

Задля сприяння розвитку територій

29 серпня в м. Ужгород, проходив цікавий і потрібний для розвитку територій семінар, організований "Закарпатським центром розвитку місцевого самоврядування" , керівником якого є Іван Дем’янчук, за підтримки департаменту економічного розвитку і торгівлі Закарпатської облдержадміністрації

Серед запрошених були представники райдержадміністрацій, органів місцевого самоврядування, в тому числі й обєднаних територіальних громад області.

Темою дискусії та окремих майстер класів були написання Проектів до різних фондів і основною темою було питання підготовки Проектів регіонального розвитку для фінансування за кошти ДФРР та порядок їх відбору.

Цікаво всі ці та інші питання висвітлили доповідачі на семінарі, зокрема начальник управління стратегічного планування та моніторингу соціально-економічного розвитку департаменту економічного розвитку і торгівлі Закарпатської ОДА Любомир Багрій та експерти-консультанти центру регіонального розвитку Павло Рябоконь, Микола Сюсько. В наш час насправді є велика можливість залучити кошти на розвиток територій,яких не вистачає в місцевих бюджетах.