Неділя, 16 Червень 2019
Головне меню
Транслятор
Ukrainian English Russian
Пошук
Повідомлення про корупцію
Банер
Зміни одне життя - Україна
Банер

Задля сприяння розвитку територій

29 серпня в м. Ужгород, проходив цікавий і потрібний для розвитку територій семінар, організований "Закарпатським центром розвитку місцевого самоврядування" , керівником якого є Іван Дем’янчук, за підтримки департаменту економічного розвитку і торгівлі Закарпатської облдержадміністрації

Серед запрошених були представники райдержадміністрацій, органів місцевого самоврядування, в тому числі й обєднаних територіальних громад області.

Темою дискусії та окремих майстер класів були написання Проектів до різних фондів і основною темою було питання підготовки Проектів регіонального розвитку для фінансування за кошти ДФРР та порядок їх відбору.

Цікаво всі ці та інші питання висвітлили доповідачі на семінарі, зокрема начальник управління стратегічного планування та моніторингу соціально-економічного розвитку департаменту економічного розвитку і торгівлі Закарпатської ОДА Любомир Багрій та експерти-консультанти центру регіонального розвитку Павло Рябоконь, Микола Сюсько. В наш час насправді є велика можливість залучити кошти на розвиток територій,яких не вистачає в місцевих бюджетах.

 
Новини Міжгірщини
Банер
Місцеві вибори 2015
Банер
Електронне звернення
Банер
Для громадян з порушенням слуху
Банер
Офіційні веб-портали

1

12

в

Обласна "Гаряча лінія"
Банер
Календар новин
Держенергоефективність України
Банер
Банер
Статистика
На даний момент 24 гостей на сайті