П'ятниця, 20 Липень 2018
Головне меню
Транслятор
Ukrainian English Russian
Пошук
Повідомлення про корупцію
Банер
Зміни одне життя - Україна
Банер

Рятувальники провели профілактичний рейд по місцях масового відпочинку населення на водних об’єктах

В літню спекотну погоду найбільш приємний і корисний відпочинок - відпочинок поблизу водойм. Однак, перебуваючи на водних об'єктах, завжди потрібно пам'ятати про власну безпеку. Знання та виконання правил поведінки на воді є запорукою безпеки життя.

З початку року в Закарпатській області вже зареєстровано 20 загиблих людей на водних об’єктах, з них 10 випадків трапилося впродовж липня 2017 року. Причиною трагічних випадків є нехтування правилами поведінки людей на воді.

З метою запобігання виникнення надзвичайних ситуацій (небезпечних подій) на водних об’єктах і мінімізації їх негативних наслідків, 03 серпня 2017 року працівники  Міжгірського районного відділу Управління ДСНС у Закарпатській області спільно з представниками Міжгірського відділення Хустського відділу ГУ НП України в Закарпатській області провели рейд по традиційних та стихійних місцях масового відпочинку населення на водних об'єктах району (ріка Ріка). В ході профілактичного рейду рятувальники розповіли громадянам про важливість дотримання основних правил безпечної поведінки на водоймах та вручили пам'ятки з правилами безпечного відпочинку влітку.

Головний інспектор Міжгірського РВ

УДСНС у Закарпатській області

майор служби цивільного захисту

Красняник В.В.

Останнє оновлення (11 серпня 2017)

 
Новини Міжгірщини
Банер
Місцеві вибори 2015
Банер
Електронне звернення
Банер
Для громадян з порушенням слуху
Банер
Офіційні веб-портали

1

12

в

Обласна "Гаряча лінія"
Банер
Календар новин
Держенергоефективність України
Банер
Банер
Статистика
На даний момент 57 гостей на сайті