Неділя, 19 Серпень 2018

Інформація для тих громадян, які не поступили у ВНЗ

Продовжено терміни вступної компанії до Національна академія Сухопутних військ ім. гетьмана П. Сагайдачного (м. Львів).
За детально інформацією звертатись до своїх районних (міських) військових комісаріатів та за телефоном: 0312 2-06-73 (з’єднати з відділом комплектування).

Звертаємо Вашу увагу, що відповідно до наказу Міністерства освіти і науки № 637 від 24.04.2017 року "Про затвердження Умов прийому на навчання до вищих навчальних закладів України в 2017 році" у Правила прийому до Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного у 2017 році внесені зміни.

Відповідно пункту 6.1. розділу VI Правил прийому до Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного у 2017 році зі змінами, для осіб, зареєстрованих у сільських населених пунктах, які здобули повну загальну середню освіту у навчальних закладах, що знаходяться на території населених пунктів сільської місцевості, у рік вступу, конкурсний бал множиться на коефіцієнт 1,02.

Документом, який підтверджує право вступника на користування сільським коефіцієнтом є Довідка про реєстрацію місця проживання особи, відповідно до 13 Правил реєстрації місця проживання, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 2 березня 2016 року № 207.

Останнє оновлення (10 серпня 2017)