Субота, 22 Вересень 2018

Нарада із розробниками документації із землеустрою

На виконання окремого доручення в.о.голови Держгеокадастру О.М.Цвяха начальником відділу у Міжгірському районі Головного управління Держгеокадастру у Закарпатській області Шовак О.В. та спеціалістами відділу 11.07.2017  проведено нараду із суб’єктами господарювання, що здійснюють землевпорядні та землеоціночні роботи на території  Міжгірського району щодо виявлення помилок, допущених у відомостях Державного земельного кадастру внаслідок помилки у документації із землеустрою, на підставі якої були внесені такі відомості.

Також власникам (користувачам) земельних ділянок і розробникам відповідної документації відділом були направлені листи з повідомленням про виявлення помилок у координатах поворотних точок меж.

Останнє оновлення (13 липня 2017)