Понеділок, 24 Вересень 2018

Відбулась нарада із спеціалістами-землевпорядниками району

30 червня   2017 року в малому залі засідань Міжгірської районної ради відбулася чергова нарада з спеціалістами-землевпорядниками сільських та селищної рад  під головуванням начальника  відділу у Міжгірському районі Головного управління Держгеокадастру у Закарпатській області  Шовак О.В. та  спеціалістів відділу у Міжгірському районі Головного управління Держгеокадастру у Закарпатськой області.

Розпочав нараду Шовак О.В. начальник відділу у Міжгірському районі Головного  управління Держгеокадастру у  Закарпатській області  з повідомлення про зміни до Земельного кодексу України, Податкового кодексу України, Закону України «Про державний земельний кадастр»,   та прийняття Кабінетом Міністрів України Постанови від 7 червня 2017 року № 413 «Деякі питання удосконалення управління в сфері використання та охорони земель сільськогосподарського призначення державної власності та розпорядження ними».

По другому питанню порядку денного виступила Воробок Т.М. – головний спеціаліст відділу у Міжгірському районі Головного управління Держгеокадастру у Закарпатській області, яка ознайомила присутніх про порядок отримання дозволів на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок громадянам- військовослужбовцям, які беруть (брали) участь у виконанні завдань по здійсненню антитерористичної операції для будівництва і обслуговування житлових будинків, господарських будівель та споруд, для ведення індивідуального садівництва, для індивідуального дачного будівництва та ведення особистого селянського господарства відповідно до діючого законодавства..

Звернуто увагу на зміни до ряду нормативно-правових актів у сфері земельних відносин у зв'язку з прийняттям низки нормативно-правових актів Кабінету Міністрів, згідно з якими функції із здійснення нагляду (контролю) у сфері земельних відносин віднесено до повноважень Держгеокадастру.

Ознайомлено присутніх з  інформацією  щодо оформлення згідно чинного законодавства договорів оренди земельних ділянок несільськогосподарського призначення з юридичними та фізичними особами надходження орендної плати до місцевих бюджетів.

Спеціалістам-землевпорядникам в ході обговорення надано вичерпну відповідь та практичні і методичні рекомендації.

Обговоривши інформацію по кожному питанню були підведені підсумки та надані доручення.

Відділ у Міжгірському районі Головного управління

Держгеокадастру у Закарпатській області

Останнє оновлення (10 липня 2017)