Понеділок, 21 Січень 2019
Головне меню
Транслятор
Ukrainian English Russian
Пошук
Повідомлення про корупцію
Банер
Зміни одне життя - Україна
Банер

Триває деклараційна кампанія – 2017.

Фізичні особи – підприємці, які протягом 2016 року отримали крім доходів від підприємницької діяльності на спрощеній системі оподаткування ще й інші доходи з джерел їх походження з України та/або іноземні доходи як громадяни (наприклад, дохід від надання майна у лізинг, оренду (суборенду), житловий найм (піднайм); інвестиційний прибуток; дохід від успадкованого чи отриманого у дарунок майна і т.д.), повинні задекларувати такі доходи у річній декларації про майновий стан і доходи.

При цьому, у рядку 8 «Категорія платника» декларації, цим фізичним особам необхідно проставити позначку «Х» у клітинці «громадянин».

Звертаємо увагу, що термін сплати нарахованих платежів – до 1 серпня року, що настає за звітним, тобто, останній день сплати за наслідками 2016 року – 31 липня 2017 року.

Якщо останній день строку подання податкової декларації припадає на вихідний або святковий день, то останнім днем строку вважається операційний (банківський) день, що настає за вихідним або святковим днем. Перенесення останнього дня сплати податкового зобов’язання, якщо останній день сплати припадає на вихідний або святковий день, чинним законодавством не передбачено.

Міжгірське відділення Хустської ОДПІ

.

 

 

 

Останнє оновлення (28 березня 2017)

 
Новини Міжгірщини
Банер
Місцеві вибори 2015
Банер
Електронне звернення
Банер
Для громадян з порушенням слуху
Банер
Офіційні веб-портали

1

12

в

Обласна "Гаряча лінія"
Банер
Календар новин
Держенергоефективність України
Банер
Банер
Статистика
На даний момент 120 гостей на сайті